
Laatste kans om te stemmen!
Zoals u wellicht al heeft vernomen heeft Autobedrijf Auto Nol besloten om dit jaar mee te strijden om de prestigieuze titel ‘BOVAG Autobedrijf van het Jaar’. Wel hebben wij uw hulp nodig om te winnen! Het is namelijk de bedoeling dat wij zoveel mogelijk stemmen binnenhalen. Wanneer u op ons autobedrijf stemt dan maakt u bovendien kans op vele mooie prijzen!
Wij verloten namelijk een aantal aantrekkelijke prijzen zoals een weekend cabrio rijden, een circuit experience, een grote beurt voor uw auto, een professionele poetsbeurt voor uw auto of een jaar lang gratis pechhulp.
Auto Nol
Door op de onderstaande link te klikken komt u op onze stempagina terecht. Volg de stappen die staan uitgelegd en maak automatisch kans op de door ons beschikbaar gestelde prijzen! Het is wel belangrijk om dit op korte termijn te doen aangezien de stempagina na 31 mei 2016 zal sluiten. Wij hopen dat u ons wilt helpen aan deze fantastische titel!